Láthatóan evangélikus

Aki felismerte a Biblia személyes üzenetét

Láthatóan evangélikus – Mai evangélikus arcképcsarnok. Ismerje meg egy-egy gyülekezeti tag gondolatán keresztül az evangélikus egyház mai színességét.

A gyülekezetben figyelnek egymásra az emberek

Aki visszatalált az Úrhoz

Mindenre van erőm Krisztusban!

Aki hisz a kegyelem erejében

Akinek átszövi az életét a szeretet

Aki közösséget és szeretetet kap a gyülekezettől

Minden percért hálával tartozunk az Úrnak!

A gyülekezeti munka tele van reménységgel

Ki dolgát mind az Úrra hagyja

Feliratkozás RSS - Láthatóan evangélikus csatornájára