Pilisi Evangélikus Egyházközség

A gyülekezetben figyelnek egymásra az emberek

Láthatóan evangélikus – Mai evangélikus arcképcsarnok. Ismerje meg egy-egy gyülekezeti tag gondolatán keresztül az evangélikus egyház mai színességét.

Minden percért hálával tartozunk az Úrnak!

Akinek a templom az otthona

A közösség, ahol jó lenni

„De a növekedést Isten adja!” – Pillanatképek Pilisről

Pilis – Az elmúlt hétvégén négy kisgyermeket kereszteltek meg a Pilisi Evangélikus Egyházközség templomában. Istennek legyen hála ezért! KÉPRIPORT!

Juniálist tartottak a Sareptában – Felléptek az Izsópka tagjai

Budapest – A Sarepta Budai Evangélikus Szeretetotthon lakói és dolgozói igazi júniusi mulatságra gyűltek össze 2016. június 9-én. A juniálison az Üdvhadsereg bábosai és a pilisi evangélikus gyülekezet Izsópka nevű kórusának tagjai is felléptek.

Pénztárosok találkozója zajlott Pilisen

Pilis – A Dél-Pest Megyei Egyházmegye életében minden évben fontos helyet kap a gyülekezetek közötti gazdasági, pénzügyi egyeztetés és a „közös nevezők” kialakításához szükséges tájékoztatás. Erre került sor 2016. február 13-án, szombat délelőtt a Pilisi Evangélikus Egyházközség gyülekezeti termében, amelyre mintegy húsz pénztáros és pénzügyekért felelős személy gyűlt össze.
Feliratkozás RSS - Pilisi Evangélikus Egyházközség csatornájára